צוות האולפנה

צוות האולפנה
 
 
צוות המורים והעובדים עומדים לרשותכם לכל פניה ובקשה,להלן מספרי הטלפון וכתובות המיילים ליצירת קשר.
 
שם
תפקיד
טל' בבית
טל' נייד
כתובת E-mail
הרב מיכאל קאפח
ראש האולפנא
6989742
052-8119019
דוד ונסובר
מנהל תיכון
6987076
054-7324243
 
 
 
 
 
בעלי תפקידים בביה"ס
שם
תפקיד
טל' בבית
טל' נייד
כתובת E-mail
שרון סורקיס
רכזת חברתית
077-5560715
052-8112005
אורלי אליהו
יועצת חט"ע
9999181
050-3453895
נילי גניזי
יועצת חט"ב
9999347
050-2434196
יסכה רגב
רכזת חט"ב
077-4080931
052-6719988
הדס שטרן
רכזת מתמטיקה
9887648
054-7851555
נתן סינגר
רכז אנגלית
6924547
054-4745899
 
שם
תפקיד
טל' בבית
טל' נייד
כתובת E-mail
סיגלית וינשטיין
 
6827864
052-6652677
 
נילי גניזי
 
9999347
050-2434196
אורית גרוס
 
9999450
054-5752837
יסכה רגב
 
077-4080931
052-6719988
גילה וינר
 
9978353
054-7402360
מירונה צרפתי
 
6922635
054-6395199
יעל קליר
 
9976796
052-8223528
גילה מרציאנו
 
6987450
054-5989347
 
שרון סורקיס
 
077-5560715
052-8112005
עפרה גרינגליק
 
6980047
050-6731920
מלכי פלד
 
9975326
054-4955667
בת חן סנוף
 
077-3224506
050-3777397
מלכי פואה
 
6781024
052-5802569
פנינה כהן
 
6989881
054-7657685
 
צוות אנגלית
שם
תפקיד
טל' בבית
טל' נייד
כתובת E-mail
נתן סינגר
רכז אנגלית
6924547
054-4745899
נילי גניזי
מורה בכיתות:
9999347
050-2434196
לאה וולטרס
מורה בכיתות:
9573706
054-5718323
דוד חייט
מורה בכיתות:
9972191
050-2141276
יעל שלזינגר
מורה בכיתות:
6980710
054-5990551
רבקה סבג
מורה בכיתות:
6961322
054-7248226
מלי לבקבסקי
מורה בכיתות:
9886521
054-6457570
 
צוות מתמטיקה
שם
תפקיד
טל' בבית
טל' נייד
כתובת E-mail
הדס שטרן
רכזת מתמטיקה
9887648
054-7851555
סיגלית פרץ
מלמדת בכיתות:
6987312
057-2240083
שרה לוי
מלמדת בכיתות:
6920725
052-5776688
שושי סקובלו
מלמדת בכיתות:
9982332
052-6577190
גילה מרציאנו
מלמדת בכיתות:
6987450
054-5989347
 
מירונה צרפתי
מלמדת בכיתות:
6922635
054-6395199
 
מתי כהן
מלמד בכיתות:
6989881
054-6277685
 
 
צוות הפנימיה
שם
תפקיד
טלפון
יעל שלזינגר
מנהלת פנימיה
054-5990551
מור יוסף רבקה
מזכירה  באולפנא
6987162
ויזן דבורה
אם בית
052-8119017
שלג  דליה
אם בית
054-9420388
לוזון דגנית
עו"סית
050-2130450
פלד צפירית
עו"סית
050-4145874
אלמו וורקיט
עו"סית
052-6989610
 
 
 
מורים מקצועיים
 
שם
תפקיד
טלפון נייח
טלפון נייד
אימייל
אינדיג גלית
מורה לספורט
9999110
057-6525255
אליהו טובה
מורה לספרות
6923555
052-7203116
אתחד עדנה
מורה לביולוגיה
9976720
050-8649605
בן אליהו אילנה
מורה לספרות
9979851
052-4537147
גבאי רונית
מורה לאומנות
077-3380014
054-4670763
גולדנברג שולמית
מורה להיסטוריה ותנ"ך
6980696
050-6747354
גרוס אורית
מורה לתקשורת
9999450
054-5752837
גרינגליק עפרה
מורה לתנ"ך
6980047
050-6731920
וינשטיין סיגלית
מורה ללשון
6827864
052-6652677
חממי ברכה
מורה להסטוריה
6936101
050-2936101
חפדי ענת
מורה לעברית
9976437
054-7680759
כהן יהודית
לבורנטית
6920836
050-9099058
כהן פנינה
מורה לספרות
6989881
054-7657685
כהן רבקה
מורה להוראה מתקנת
6970551
050-4250709
כהן שולמית
מורה לתנ"ך
6924275
052-5243422
כהן ברכה
מורה ללשון
077-4007464
052-2831551
לוי איילת
מורה לניהול עסקי
072-250775
לוי שרה
מורה למחשבת ישראל
6920725
052-5776688
לחיאני עפרה
מורה להלכה ולגאוגרפיה
6925051
050-2925255
מיוסט ציפי
מורה ללשון ועברית לעולות
6980798
052-7655131
סנוף בת חן
מורה לתקשורת
077-3224506
050-3777397
עבוד לאה
מורה לספרות ולשון
077-7970553
050-6373541
עדני הכהן מירב
מורה למדעים
6989613
050-3444134
פרץ
מורה למתמטיקה
6987312
057-2240083
צ'וקול
רכזת עולות
6987085
052-8119027
קופולוביץ' מוריה
מורה להוראה מתקנת
6987742
050-5399537
שטיגליץ ציפורה
מורה לניהול עסקי
9040412
054-5704015
שטרן הדס
מורה למחשבים
9887648
054-7851555
שלוש רונית
מורה ללשון
6827301
050-5203137
שלר ליאורה
מורה להסטוריה
6925699
050-9256996
 
 

צוות  פנימייה

הודיה קנפו- מנהלת פנימייה

052-6293684

דבורה ויזן –    אם בית

052-8119017

דליה שלג –      אם בית

050-8989641

לינוי שושן – אם בית

053-7174170

רבקה רחמים – מחנפי"ת

052-6798488

חן לוק – מחנפ"ית

054-9750092

עדי – אחות בי"ס

052-6346034

ישי אביגיל – מקשרת עולות

058-7693687

אתי – מחנפ"ית עולות

052-5666655

אלי – אחזקה

050-8336083

מוטי – אחזקה

052-3750512

 

מדריכות  תשפ"א

שם מדריכה

כתובת

נייד

כיתה

מייל'

חטב  תמר חן

אליעזר הלוי , ירושלים

058-5491859

ז'

mhattabadv@gmail.com

דהן  רעות

הרב דוד בוזגלו, אשדוד

054-6500756

ט' 1

Reutdahan0@gmail.com

שמואליאן  פדות

מצפה נבו, מעלה אדומים

058-7654708

ט' 2

Pedut899@gmail.com

רבקה (מכלוף)

צפת

052-6798488

מחנפי"ת

ט'

Rivkam16@gmail.com

לסקר  שירה

נחל מטע, בית שמש

058-6904758

י' 1

Shira0667@gmail.com

קרמר רות

הגפן 37, כרמי  צור

058-6321668

י' 2

rootkremer@gmail.com

בר נחום   יעל

שצ"ל 17, ירושלים

050-2421222

י' 3

yaelbarnahum@gmail.com

אנסבכר מיכל

מקור חיים 39/3 ירושלים

054-4454861

י' 4

michalansbacher@gmail.com

גרינבלט מוריה

שבי דרום

052-7993593

י"א 1

moriyaggg@gmail.com

סטולוביץ ציון

רח' כרמל –פסגות

054-9893777

י"א 2

ziyonsto@gmail.com

חסיד  שירה

נחל עין גדי, בית שמש

053-3324935

י"א 3

Ahrvjxhs9@gmail.com

רני  רביב

שי עגנון,  44 נהריה

055-6670789

י"ב 1

ronniraviv@gmail.com

בלזברג  תפארת

 קטמון, ירושלים

054-6345605

י"ב 2

tiferetbelzberg@gmail.com

 
שם סלולרי מקצוע הוראה ותפקיד
הרב מיכאל קאפח 052-8119019 ראש האולפנא
אינדיג גלית 053-6525255 אנגלית
אליהו אורלי 050-3453895 יועצת חט"ע + אנגלית
אמיתי שרה 058-7783180 אנגלית
אתחד עדנה 050-8649605 ביולוגיה
אפשטיין מרים 050-2601140 אנגלית
בורשטיין חוי 052-6653088 מתמטיקה, מחנכת ח1
בן אליהו אילנה 052-4537147 מחשבת ישראל
בן אליהו טובה 052-7203116 מחשבת ישראל, ספרות
ברויאר מור 054-2240931 מתמטיקה, רכזת חינוך חברתי
ברנע יעל 054-7212166 אנגלית
גבאי רונית 054-4670763 אומנות, מחנכת ט1
גולדנברג שולמית 050-6747354 היסטוריה, מחנכת יא3
גיאת צופיה 054-3121065 לשון, מחנכת ח1
גנץ רוחמה 054-5482716 מחשבת ישראל, מחנכת יב2
גניזי נילי 050-2434196 אנגלית, יועצת חט"ב
גרוס אורית 054-5752837 מנהלת חט"ב, מחנכת ז1
וינר גילה 054-7402360 רכזת שילוב
חייט דוד 050-2141276 אנגלית
חן דידי 050-4126326 מחנכת ז2
חממי ברכה 050-2936101 היסטוריה ואזרחות
ידיד עידית 052-8119032 עו"סית יוד, יב
כהן אסתר 0504-989295 מתמטיקה, מחנכת י1
כהן ברכה 052-2831551 רכזת לשון
כהן יהודית 050-9099058 לבורנטית
כהן פנינה 054-7657685 ספרות, מחנכת י3
כהן שולמית 050-4566608 רכזת תנ"ך
לוזון דגנית 050-2130450 עו"סית ט
לוי עופרה 052-8664980 מדעים
לוי שרה 052-5776688 מתמטיקה, מחנכת י2
לנגה נעמה 050-7782273 מתמטיקה
מיוסט ציפי 050-6767280 הנחלת הלשון
מלמה יעל 052-5783342 עו"סית יא
מנדלביץ אביה 054-5406777 תאטרון
מרציאנו גילה 054-5989347 מתמטיקה, רכזת עולות
נאמן יעל 054-2575441 היסטוריה ואזרחות, מחנכת ט2
נוימן אביגיל 052-6383352 תנ"ך ומחשבת ישראל
עבוד לאה 053-2243226 לשון וספרות
עדני הכהן מירב 050-3444134 מנהלת חט"ע , מדעים
פואה מלכי 052-5802569 מחנכת י4
פורסט יוסף 052-4578835 של"ח
פלד מלכי 054-4955667 מחשבת ישראל, מחנכת יב1
פרץ סיגלית 057-2240083 מתמטיקה
צרפתי מירונה 054-6395199 מתמטיקה, מחנכת יא1
קופולוביץ מוריה 050-5069271 הנחלת הלשון
קנטמן איילת 052-3121014 מתמטיקה, מחנכת ז3
קנפו הודיה 052-6293684 חנ"ג, מנהלת פנימיה
קליר יעל 052-8223528 רכזת תושב"ע, מחנכת יא2
שטרן הדס 054-7851555 רכזת מתמטיקה
שלוש רונית 054-4903137 לשון, רכזת תקשוב
שלר ליאורה 050-9256996 היסטוריה